Hakkımızda

siirtmobilya.com, Tutku mobilya satışı yapan bir mağaza ve e-ticaret sitesidir. 2009 yılında siirtte’de kurulmuş, siirt ve türkiyede mağazasından yürütmekte olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. siirt vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. siirtmobilya.com, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar.siirtmobilya.com, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar. siirtmobilya.com’da satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de(genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır. siirtmobilya.com, seçilmiş ürünler satar. Seçilmiş ürünler, tüm türkiye’deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

siirtmobilya.com’da satılan ürünler Türkiye’nin önde gelen ve anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir. Üreticilerimizden doğrudan müşteriye teslimat yapılır. siirtmobilya.com, ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor.Siirt Tutku Mobilya toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kâr marjlarını çok cüzii bir şekilde ilave ederek perakende satışa sunarlar.siirtmobilya.com, normal bir cadde mağazası gibi genel mağaza giderleri, depo giderleri gibi maliyetleri ortadan kaldırarak ürünlerini müşterilerine sunar.

Tüm Türkiye’ye ücretsiz olarak teslimat yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Teslimatlarımız 2 şekilde yapılmaktadır: Kurulumlu Teslimatlar ve Bina Önü Teslimatlar. Kurulumlu Teslimatlar; tüm il merkezlerine ve iller arası güzergâh üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bina Önü Teslimatlar ise siparişleriniz verdiğimiz adrese binaönüne kadar ücretsiz olarak teslim edilir, dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız gerekir.siirt TUTKU mobilya da kaliteyi bedavaya satıyoruz.